Kim jesteśmy

Firma Iwo-Bau jest polską Firmą, która istnieje na rynku od 2005 roku.  Postawiliśmy sobie za cel zapewnienie wykwalifikowanych podwykonawców do krajów Unii Europejskiej. Jesteśmy rodzinną Firmą, kierowaną przez rodzinę Fiedrich.

Od wielu lat pracujemy dla Firm niemieckich, belgijskich i holenderskich. Są to zarówno przedsiębiorstwa zajmujące się budownictwem przemysłowym jak i mieszkaniowym.

Priorytetem są dla nas przepisy prawne np. formularz A1, Limiosa, SOKA-BAU itd.,  które uprawniają do świadczenia legalnej pracy w krajach UE zgodne z dyrektywami Uni Europejskiej, jak również z przepisami krajowymi.

Jak działamy

Współpracujemy z podwykonawcami posiadającymi wieloletnie doświadczenie, którzy realizują zamówienia w przemyśle stalowym, np. prace spawalnicze oraz w budownictwie m.in. murarstwo, dekarstwo, pokrycia dachowe, jak również roboty drogowe. Pomagamy również przy znalezieniu pracowników do pracy przy linii montażowej,  parku maszynowym, magazynie i pracowników produkcyjnych.

Stawiamy sobie za cel, aby świadczenie pracy na rzecz kontrahenta wykonywane było po uprzednim uzyskaniu przez naszych podwykonawców pozwolenia na pracę na terenie Uni Europejskiej zgodnie z odpowiednimi dyrektywami. Naszym podwykonawcom zapewniamy również ubezpieczenie zdrowotne i zakwaterowanie (po wcześniejszym ustaleniu).

Państwa zadowolenie jest naszym priorytetem. Dbamy o dopasowanie kontrahenta z odpowiednim podwykonawcą, aby uzyskać jak najlepsze efekty pracy. Poprzez takie działanie gwarantujemy wysoką jakość pracy i indywidualne podejście do każdego partnera.

Iwona
Iwona
Karl
Karl

00 +

Lat doświadczenia

00 +

Zadowolonych klientów

00 +

Wspartych inwestycji

00 +

Otrzymanych wyróżnień